Forum Dance Mix Chart - Pierwsze nieoficjalne forum fanów audycji Dance Mix Chart

 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy  GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DJ Hazel

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dance Mix Chart - Pierwsze nieoficjalne forum fanów audycji Dance Mix Chart Strona Główna ->
Dj'e
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hammer
Administrator
Administrator



Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 408
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Nie 12:59, 03 Wrz 2006    Temat postu: DJ Hazel

[link widoczny dla zalogowanych]

DJ Hazel (Michał Orzechowski) urodził się w 1980 roku w Warszawie. Za początek kariery uważa rok 1998, bo od tego czasu zajął się miksowaniem nagrań. Po trzech miesiacach grania w warszawskich klubach zdobył pierwsze Mistrzostwo Polski DMC w kategorii "Miksowanie do tańca". Rok później powtorzył ten sukces zdobywając, już wtedy tytuł "Master DJ DMC". Po zdobyciu pierwszego Mistrzostwa Polski wspolpracował z firmą Pioneer, robiąc pokazy możliwości sprzętu DJ tej firmy, oraz miksowania. Wchodził w skład nielicznej grupy DJ'ow (i do tej pory rowniez wchodzi) firmy Pioneer Poland - "Pioneer DJ's Team" jeżdżąc i grając w klubach całej Polski oraz Niemczech. W roku 2001 startował w Mistrzostwach Europy DJ'ów w Niemczech. Tam właśnie zaprezentował swoje umięjetności techniczne. Zajął drugie miejsce w tym konkursie i udowodnił Europie, że w Polsce też są DJ'e na skale światowa. Tytuł Vice-Mistrza Europy otworzył mu drogę do dalszej kariery. Ma już on za sobą występy z najwiekszymi gwiazdami świata muzyki. Ich lista jest bardzo długa. Do najważniejszych jednak zalicza: DJ Tonka, Peran van Dijk, Marc van Linden, Jordan & Baker, DJ Jean, The Matrix, DJ Shog, Ron van the Beuken, Carlo Resort, 4 Strings, Danzel, E-Craig, Benny Benassi, Nenes, Sam sharp, DJ Baloon, Warmdusher, Kosmonova, Steve Castro, Aquagen, Starsplash, Jan Wayne, Nu NRG, Woody van Eyden, Brooklyn Bounce, Voodoo & Serano oraz DJ Tiesto

[link widoczny dla zalogowanych]

Wymieniając gdzie grał, szybciej możnaby było wymienić gdzie nie grał, ponieważ gościł w większości klubów Polski jak rownież grał w klubach w Londynie oraz Niemczech. Najważniejszymi osobami w klubie są dla niego sami klubowicze, dlatego jego sety są układane w 100% dla nich, aby dać maksimum satysfakcji i zabawy. Przy jego muzyce nogi same zaczynają chodzić, a zabawa na długo pozostaje w pamięci. Gustuje on głównie w klimatach house, progresive house, trance, hardstyle. Jego możliwosci techniczne nie znają granic (okreslają go jako Najszybsze Recę Polski). Na imprezach nikt się nie spodziewa, co za chwilę wymyśli i jaki remix na żywo zrobi. Swoje zdolności grania na rożnych instrumentach muzycznych wykorzystuje w wystepach Live Act razem ze swoim starszym bratem DJ'em Drum'em prezentując na żywo największe klubowe przeboje, które porywają wszystkich do zabawy. Osobą swoją zaszczycił takie imprezy jak: Amsterdam Dance Mission (Poznań), Sunrise With Ekwador (Kołobrzeg), Viva Beach Party (Sopot), Parada Wolności (Łódź), Sunshine Music Factory (Gdańsk) oraz wiele innych.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
seen
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 1250
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: GZ

PostWysłany: Nie 13:08, 03 Wrz 2006    Temat postu:

HAMMER z tym Hazelem to jakiś zart prawda ? Confused

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hammer
Administrator
Administrator



Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 408
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Nie 15:32, 03 Wrz 2006    Temat postu:

Zibi prosil wiec....heh zawsze mozna usunac on chyba zartowal ale tego tam nie napisal osobiscie nigdy bym go nie wstawil Uwaga Uwaga Uwaga


Wlasciwie to mozna zrobic tak ze kto nie lubi Hazela niech tutaj sie wpisze i naskrobie dlaczego itp... ja zeby nie owijac w bawelne i nie pisac referatu nienawidze go za caloksztalt


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Hammer dnia Nie 17:06, 03 Wrz 2006, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
seen
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 1250
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: GZ

PostWysłany: Nie 16:00, 03 Wrz 2006    Temat postu:

Dj Hazel - Jak już kiedyś pisałem jeden z prekursorów stylu który na przełomie lat 2000 - 2005 został rozpowszechniony przez ludzi zachłyśniętych Berlińską Love Parade ... którzy dodali do tego możliwość wykorzystania mikrofonu do wzbudzenia większej "jazdy" wśród klubowiczów największych dyskotek w tym kraju . Teraz Hazel - w wielu wywiadach radiowych wypiera się wizerunku promotora WIXY w Polsce mówiąc , że nie używa mikrofonu , nie opowiada Legend i ogólnie nie "WIXUJE" - totalna paranoja - człowiek jest dla mnie nikim - wykreował swój wizerunek na niewiedzy polskiej młodzieży nadal pochłonietą marnymi samplami oraz tzw. "RURĄ" w typowo WIXIARSKICH utworach ... reasumując podzielam zdanie kolegi wyżej

seendbad


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
[K]r2y$_eQ
Obcy
Obcy



Dołączył: 19 Lut 2006
Posty: 13
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: P!LcH0W!c3

PostWysłany: Nie 16:16, 03 Wrz 2006    Temat postu:

Dobra czytac mi sie nie chcialo bebebe dla mnie koles NIC Mruga
Moze zna sie na mixowaniu i potrafi to robic dobrze ale trzeba tez puszczac dobra muze a nie wikse
wiec dla mnie ziomek nie istnieje
Pozdro dzieki za info xD


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
zibi23
V.I.P
V.I.P



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 23
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 7:18, 04 Wrz 2006    Temat postu:

dla mnie dj halel jest niepotrzebny w swiecie muzyki......jest poprostu zalosny i tyle....a gdy uslyszalem legende o ''bialym serze'' to juz calkiem.....

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Luk
Moderator
Moderator



Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Pon 13:00, 04 Wrz 2006    Temat postu:

Hazel vixa vixa i jeszcze raz vixa nieporozumienie!!!!!!!!!!

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
szatańskieDUO
Przyjaciel
Przyjaciel



Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: zgorzelec

PostWysłany: Pon 18:16, 04 Wrz 2006    Temat postu:

Nie ma co sie rozwodzic nad "tworczoscia" czlowieka,ktory w naszym mniemaniu jest krolem chaltur i nadaje sie tylko na wiejskie przytupajki....Szkoda tylko ze wciaz jest obecny w naszych klubach......Smutny
Ave!
IN TRANCE WE TRUST!! Twisted Evil Twisted Evil


Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez szatańskieDUO dnia Pon 18:22, 04 Wrz 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Paulina_DoManiCe
Special guest
Special guest



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/3
Skąd: z Nienacka

PostWysłany: Pon 19:01, 04 Wrz 2006    Temat postu:

ooooooooooooooo jejejejejjejej

/seendbad : nie masz nic do powiedzenia nie pisz Uwaga Ten post nic nie wnosi ... Confused


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hammer
Administrator
Administrator



Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 408
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Pon 19:50, 04 Wrz 2006    Temat postu:

Paulina_DoManiCe napisał:
ooooooooooooooo jejejejejjejej

/seendbad : nie masz nic do powiedzenia nie pisz Uwaga Ten post nic nie wnosi ... Confused


Z tego co wiem to jestes fanka Hazela i tylko tyle masz do powiedzenia?????...... troche sie zdziwilem.......


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Paulina_DoManiCe
Special guest
Special guest



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/3
Skąd: z Nienacka

PostWysłany: Wto 17:51, 05 Wrz 2006    Temat postu:

wow jak bedziecie grzeczni to wam cos pokaze ( zwiazane z tym DJ )

a jesli chodzi o tego Pana ( dj Hazel ) to no coz .... nic do niego nie mam ale jego muza mnie nie zadowala ... a impry z nim to co innego .......

PS
H.A.M.M.E.R. nazwanie mnie

H.A.M.M.E.R napisał:


fanka Hazela



to jakis blad i to powazny


H.A.M.M.E.R napisał:


Z tego co wiem



no to powiem ze widocznie malo o mnie wiesz ............... Smutny ..................

a to co napisalam wyzej to poprostu moje zdziwo ze opisaliscie Hazela


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hammer
Administrator
Administrator



Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 408
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Wto 18:43, 05 Wrz 2006    Temat postu:

Najmocniej przepraszam ze Cie tak nazwalem Smutny tylko ciekawi mnie jeszcze jedno:

Paulina_DoManiCe napisał:
a impry z nim to co innego .......


mozesz cos wiecej na ten temat powiedziec ? ? ?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Paulina_DoManiCe
Special guest
Special guest



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/3
Skąd: z Nienacka

PostWysłany: Wto 18:51, 05 Wrz 2006    Temat postu:

no to juz mowie ( .... ) no wiec jak sie jest w fajnym towazystwie to zeczywiscie przy jego muzie idzie sie pobawic Wesoly hmmm ostatnio jak bylam na jego imprezie poszczal np Advenced x 3 wiec chyba ciezko mu znalesc fajne kawalki Smutny .... a pozatym poszczal kawalki ktore osobiscie bardzo lubie Wesoly mam wymienic ? wiec na tej imprezie fajnie sie bawilo Wesoly

a pozatym wiesz ze ja uznaje dwa rodzaje imprez :
> z zawodowymi DJ
> zeby sie pobawic w gronie znajomkow ( do tej grupy zaliczam Hazela )

uznajmy ze byliscie grzeczni

buuuuhahhahahhahahah wszechstronny dj



Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hammer
Administrator
Administrator



Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 408
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Wto 19:14, 05 Wrz 2006    Temat postu:

Ok tylko ze ja wolalbym juz isc na pizze niz byc na imprezie z nim, nawet tylko po to zeby sie pobawic Smutny ja mam takie zdanie na ten temat

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Hammer dnia Wto 19:23, 05 Wrz 2006, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
seen
Administrator
Administrator



Dołączył: 13 Lut 2006
Posty: 1250
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: GZ

PostWysłany: Wto 19:19, 05 Wrz 2006    Temat postu:

Paulina_DoManiCe napisał:
no to juz mowie ( .... ) no wiec jak sie jest w fajnym towazystwie to zeczywiscie przy jego muzie idzie sie pobawic Wesoly hmmm ostatnio jak bylam na jego imprezie poszczal np Advenced x 3 wiec chyba ciezko mu znalesc fajne kawalki Smutny .... a pozatym poszczal kawalki ktore osobiscie bardzo lubie Wesoly mam wymienic ? wiec na tej imprezie fajnie sie bawilo Wesoly

a pozatym wiesz ze ja uznaje dwa rodzaje imprez :
> z zawodowymi DJ
> zeby sie pobawic w gronie znajomkow ( do tej grupy zaliczam Hazela )

uznajmy ze byliscie grzeczni

buuuuhahhahahhahahah wszechstronny dj



Zostawię tą wypowiedź bez większego komentarza ... Confused Bo znowu będzie jaki to ja jestem zły ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
mazycool
Obcy
Obcy



Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 19:59, 05 Wrz 2006    Temat postu:

HAZEL człowiek który znalazł się na niewłaściwym miejscu.... WIXA zaczęła się w EKWADORZE a on pomógł się jej rozwinać. Miejmy nadzieje że razem z końcem EKWADORU przyjdzie czas na koniec HAZELA i WIXY która powoli jest już wyrzucana z klubów.

H4MMER - długi text nie do przeczytania do końca Wesoly ale good job


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
djchris
Aktywny
Aktywny



Dołączył: 18 Lut 2006
Posty: 45
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Wto 23:25, 05 Wrz 2006    Temat postu: POST USUNIĘTY



Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez djchris dnia Sob 17:09, 24 Mar 2007, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
seba
Obcy
Obcy



Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 10
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 0:27, 06 Wrz 2006    Temat postu:

Ja również nieprzepadam za tym DJ-em. Nigdy nie lubiłem Manieczek bo porykiwania DJ-ów zawsze mnie wkurzały i psuły całą muzę. Wogóle dzwięki Manieczek mnie wkurzały. Jestem ciekaw, choć nie nawet nie jestem ciekaw co ów DJ takiego stworzył. W MR nie pamiętam by coś leciało z jego muzy (jak leciało to przepraszam wszystkich). Jakby stworzył coś dobrego to by nie leciało tylko na naszych imprezach w Polsce ale leciało by też za granicą. Z drugiej strony zazdroszcze mu. Grał z takimi DJ-ami jak min. Marc van Linden, Jordan & Baker, DJ Shog, Ron van the Beuken, Nu NRG, Woody van Eyden, Voodoo & Serano, Tiesto, DJ Tonka, Peran van Dijk, też chciałbym ich spotkać, grać razem z nimi. No i napewno też kasy troszke zarobił.

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
gabri
Obcy
Obcy



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 19
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: OLszyna

PostWysłany: Śro 12:56, 06 Wrz 2006    Temat postu:

Muza HAzela nie podoba mi sie ani troche,ja nie wiem co on robi w swiecie muzyki.Wole sluchac MAdonny niz jego:)

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Paulina_DoManiCe
Special guest
Special guest



Dołączył: 22 Maj 2006
Posty: 228
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 2/3
Skąd: z Nienacka

PostWysłany: Czw 17:55, 07 Wrz 2006    Temat postu:

wychodzi na to ze ja tez jestem blleeeeee ...
ja nie mam nic do tego DJ wasza sprawa co o nim sadzicie ja mam troche inne poglady na swiat zycie itp ale to wylacznie moja sprawa
i co do Hazela to nie jest zaden swietny Dj ale idzie sie przy nim pobawic muzy tez nie ma takiej extra ....


ach i jeszcze jedno H.A.M.M.E.R. z tego co wiem to TY nie bujasz sie po imprach wiec heh jasne ze wolisz byc gdzies indziej ...


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Hammer
Administrator
Administrator



Dołączył: 24 Lut 2006
Posty: 408
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Świdnica

PostWysłany: Czw 18:59, 07 Wrz 2006    Temat postu:

Paulina_DoManiCe napisał:
ach i jeszcze jedno H.A.M.M.E.R. z tego co wiem to TY nie bujasz sie po imprach wiec heh jasne ze wolisz byc gdzies indziej ...



Dokladnie byle dalej od Hazela


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Gulu
Obcy
Obcy



Dołączył: 21 Wrz 2006
Posty: 5
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Ledziny

PostWysłany: Czw 7:05, 21 Wrz 2006    Temat postu:

przystojniak to z niego jest trzeba przyznać xD joke a tak poważnie w czasach kiedy manieczki były popularne to wtedy nie słuchałem jak to kiedyś nazywałem Techna Mruga kiedy zaczołem słuchać Elektronicznej to manieczki były jush mało popularne pozdro

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nadi
Przyjaciel
Przyjaciel



Dołączył: 11 Wrz 2006
Posty: 71
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 1/3
Skąd: Żagań

PostWysłany: Pią 12:55, 22 Wrz 2006    Temat postu:

Jak dla mnie Hazel moglby grac na wiejskich przytupankach/ weselach Wesoly No wiecie woda sie leje wiec muza az taka wazna nie jest Byle cos gralo. JAZdAAAAAAAAAAAAAAAAAAA -.-'[/quote]

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Dance Mix Chart - Pierwsze nieoficjalne forum fanów audycji Dance Mix Chart Strona Główna ->
Dj'e
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Regulamin